Volné pracovní místo  TECHNIK ÚDRŽBY

Vzdělání Vyučení, SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské
Hrubá mzda 40 000–45 000 Kč / měsíc

Pro velmi stabilní zahraniční výrobní společnost se zajímavým výrobním programem, čistou, automatizovanou výrobou, hledáme vhodné kandidáty/kandidátky na pozici:

TECHNIK ÚDRŽBY

Náplň práce:
  • veškerá údržba strojního zařízení – preventivní, rutinní, prediktivní
  • identifikace problémů a návrhy řešení na stávajícím zařízení
  • spolupracuje s nadřízeným na nových projektech
  • účast při pravidelných či plánovaných odstávek na výrobním zařízení
  • spolupráce na projektech s cílem zlepšovat spolehlivost a udržovatelnost zařízení

Požadujeme

  • SŠ/SOU technického zaměření
  • předchozí praxe na obdobné pozici ve výrobní společnosti
  • znalost čtení technické dokumentace
  • aktivní přístup k řešení problémů
  • řidičský průkaz sk. B
  • ochotu pracovat na směny (nepřetržitý provoz)

Nabízíme

  • moderní a čisté pracovní prostředí s příjemným kolektivem lidí
-motivující mzdové ohodnocení
-příspěvek na dopravu, stravování
-bonusy a příplatky navíc za směny
-dovolená 5 týdnů
-možnost dalšího vzdělávání a růstu